Pixi.

قالب حرفه ای پیکسی اولین بار در ایران توسط گروه اتوماتیک در سایت راستچین از سایت مرجع خریداری شده و بصورت حرفه ای فارسی سازی شده است.

آدرس:تهران خیابان الوند شمالی نرسیده به بلوار حکیم
تلفن:02188950000
ایمیل: rtl.automatic@gmail.com

سمپاشی مارمولک

اطلاعات و شناسایی مارمولک

من چطور میتوانم مارمولک در خانه را بگیرم و از بین ببرم ؟

مارمولک در خانه ها و ساختمان هایی که با پوشش گیاهی احاطه شده اند یا نزدیک به مناطقی هستند که تراکم کمی از گیاهان وجود دارد آنجا زندگی می کنند . آنها با بودن در خانه و حضورشان هم آفت و مشکل هستند . آنها در خانه ها زندگی نمی کنند اما در پوشش گیاهی اطراف خانه برای یافتن حشرات و غذا در حال جستجو هستند . آنها از آن دسته از حشراتی هستند که به نور در فضای باز جذب می شوند و بسیاری از حشرات دیگر را جذب می کنند .

البته باید بدانید که آنها مردم و یا حیوانات را گاز نمی گیرند و در آخر به جز آنهایی که از دست رفته اند از خانه خارج می شوند .

بازدید رایگان و سمپاشی مارمولک بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

 

بهترین راه کنترل و خلاصی از مارمولک چیست ؟

بهترین استراتژی برای کنترل مارمولک این است که اطمینان حاصل کنید که درب ها و پنجره ها بسته هستند و مطمئن هستید می توانید آنها را بیرون از خانه نگه دارید .

اگر در اطراف خانه و یا روی ساختمان خود پوشش گیاهی دارید سعی کنید آنها را کم کنید و یا از بین ببرید .

بعد از آن سعی کنید چراغ ها را کم کنید و آنها را محدود کنید تا نور بیش از حد در شب نباشد.

سمپاشی مارمولک

بهترین راهی که شرکت سمپاشی در تهران به شما توصیه می کنند سمپاشی مارمولک می باشد . با سم پاشی مارمولک می توانید برای همیشه از شر مارمولک ها خلاص شوید .

شرکت سمپاشان با همراه داشتن نیروهای متخصص در سمپاشي مارمولک و حشرات بهترین راه را برای از بین بردن این آفات در محیط زندگیتان معرفی خواهد کرد .

سمپاشی مارمولک

هدفت شرکت سمپاشان داشت آرامش شما عزیزان است به همین دلیل کار خود را با حداکثر تاثیر و حداقل هزینه به انجتم میرساند تا رضایت شما عزیزان را داشته باشد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان